Вихрові топки від TEFF

Для спалювання твердого палива застосовуються різноманітні види пальників. Досить поширеними є вихрові топки. Їх часто використовують в промислових опалювальних котлах, а також в теплогенераторах. Пальники даного типу прекрасно підходять під спалювання біомаси та різного дрібнофракційного палива: лушпиння, тирси та стружки, стебел рослин, спресованих брикетів з паливом, торфу. Це дозволяє істотно знизити витрати на газ та інші паливні матеріали, оскільки при незначних витратах енергетичний вихід буде досить істотним.

Побудована вихрова топка наступним чином. Вона має екрановану вихрову камеру згоряння, від якої газоперепускне вікно веде до камери допалювання. Варто зазначити, що особливості конструкції для різних модифікацій вихрових пальників можуть відрізнятися. У них також є сопла дуття, золовипускний отвір. Вісь вихору може бути або горизонтальною, або вертикальної. Тому існує можливість вибрати ту конструкцію, яка є найбільш оптимальною для кожного конкретного випадку. Така пальник - ідеальний варіант для використання альтернативного палива з метою економії традиційних вуглеводнів і переходу на поновлювані.

Принцип роботи вихровий топки наступний. За допомогою сопел здійснюється подача дуття, в результаті чого у вихровий камері утримуються і спалюються частки палива з високою ефективністю, що досягається за рахунок їх зваженого стану в вихровому потоці. Частинки утримуються в камері потоком димових газів, що подаються із газовипускного вікна. Потім в камері допалювання переробляються більші частки палива, які прогоріли в повному обсязі. За рахунок цього механізму вихрові топки дозволяють максимально ефективно витрачати дрібнофракційне паливо, а також біомасу різної дисперсності частинок.

Ефективність вихрового пальника залежить від особливостей його конструкції і потужності. В цілому потужність може варіюватися від 1000 до 8000 кВт. Її можна регулювати, підвищуючи продуктивність спалювання палива. Відрізнятися можуть і габарити самого пальника. В останні роки спостерігається тенденція до скорочення розмірів і максимального збільшення ККД. Крім того, сучасна вихрова топка не тільки високопродуктивна і ергономічна, але й екологічно безпечна.

Виробництвом вихрових топок для опалення займається компанія TEFF. Ми виробляємо опалювальне обладнання для великих промислових комплексів, що дозволяє ефективно обігрівати наявну площу при мінімальній витраті палива. Розробка сучасного вдосконаленого обладнання для спалювання біомаси - наш основний і дуже перспективний напрямок роботи. Метою його є економія газу та інших традиційних вуглеводнів, економія природних паливних ресурсів і досягнення максимальної екологічності опалювального процесу.

Твердопаливні пальники від TEFF

Переваги дрібнофракційного палива

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)