Твердопаливні теплогенератори від TEFF

На великих підприємствах для опалення приміщень встановлюють спеціальні системи і обладнання. У них можуть відрізнятися принцип роботи та вид палива, за рахунок якого вони функціонують. Останнім часом для обігріву промислових комплексів застосовують твердопаливні теплогенератори. Вони являють собою потужні котли, що працюють за рахунок переробки різноманітного твердого палива. Це можуть бути деревина, тирса, лушпиння та інші матеріали.

Плюси від застосування твердопаливних теплогенераторів

Найголовніша перевага, яке дає використання твердопаливного котла, - це економія газу. В період енергетичної кризи, коли ціни на поставки газу є досить нестабільними, таке рішення є дуже доречним. Саме тому багато великих промислових комплексів, які мають великі опалювальні площі, переходять на тверде паливо. Тим більше, що значна кількість котлів здатна переробляти матеріали, що мають дуже малу ціну: лушпиння і стебла соняшнику, гречане лушпиння, тирса, солома. Особливо цей варіант актуальний для сільськогосподарських підприємств, оскільки дає можливість з користю переробляти відходи.

Ще один плюс, який дає спалювання біомаси, - висока тепловіддача. Її енергетичний вихід нічим не поступається вугільному - 75%. А обходиться таке паливо значно дешевше. Зрозуміло, багато що залежить від обраного матеріалу: наприклад, солома є досить непростим в спалюванні паливом, проте якщо створити їй правильні умови горіння, то можна домогтися досить високого ККД. Також важлива грамотна підготовка біопалива для котла, а саме - видалення з нього води. Крім того, багато що залежить від характеристик і можливостей обраної установки.

Види твердопаливних теплогенераторів

Котли на твердому паливі можуть відрізнятися, насамперед, за типом пальника (циклонні і вихрові топки). Також для кожної моделі передбачені свої можливі налаштування і системи контролю. Найдорожчі модифікації котлів потрібно регулювати повністю вручну і часто підкидати в них паливо. У теплогенераторах середнього цінового сегменту передбачена акумуляторна ємність, що дає можливість оптимізувати їх роботу, зробити витрату палива більш економною. Але найбільш зручними є системи твердопаливного опалення, які повністю автоматизовані і працюють за принципом клімат-контролю. Саме такі опалювальні установки користуються найбільшим попитом на великих підприємствах.

Устаткування ТЕФФ - гарантія якісного та економного опалення

Компанія TEFF протягом багатьох років виробляє різні опалювальні установки високої якості. В останні роки наші розробки були сконцентровані на виробництві котлів, здатних працювати на біомасі та давати високу тепловіддачу при мінімальних витратах. Ми проектуємо і виробляємо твердопаливні теплогенератори для великих промислових комплексів, що відрізняються стабільністю роботи, простотою налаштування і економічністю. Наша продукція вже встигла добре зарекомендувати себе на ринку опалювальної техніки, до того ж ми постійно її вдосконалюємо.

Котли на твердому паливі виробництва ТЕФФ - це ідеальне рішення у питаннях економічності, продуктивності і комфорту. Це гідна техніка вітчизняного виробництва, яка нічим не поступається імпортним аналогам і адаптована під наші кліматичні особливості.

Твердопаливні котли від TEFF

Сушарка для зерна від TEFF

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(048) 778-67-76, +38(048) 728-07-67, +38(067) 326-83-83