Твердопаливні теплогенератори від TEFF

       

    На сучасних підприємствах та виробництвах для технологічних потреб використовують спеціальні системи і обладнання генерації тепла, пару або подачі теплового агенту потужністю 1-100 МВтУ таких систем різне призначення, принцип роботи та види палива, за рахунок якого вони функціонують.

    І вже більше 10 років в Україні ознакою успішного та інноваційного середнього та великого бізнесу є використання пальників на біопаливі та твердопаливних теплогенератори (ТГТ) на біопаливі для генерації пару та тепла на своїх виробництвах.

     Біопаливні пальники та теплогенератори працюють за рахунок спалювання в них відновлювальних видів палива, таких як деревина, тирса, лушпиння соняшника, пелети з деревини та лушпиння соняшника, відходи переробки зерна, відходи виробництв харчової, жироолійної, спиртової промисловості та інші відновлювальні матеріали. Всі ці відновлювальні види палива є екологічно чистими та недорогими і як правило це відходи інших виробництв які потрібно додатково утилізовувати і тому спалювання біопалива в пальниках та теплогенераторах вирішує відразу кілька питань для бізнесу та суспільства.

Плюси від застосування біопаливних теплогенераторів та пальників

       Найголовнішими перевагами, яке дає використання біопаливного пальника або теплогенератора є:

- значне зменшення виробничих витрат для отримання пару та тепла, біопаливо має меншу ціну ніж традиційні вичерпні види палива (економія газу)

- диверсифікація поставок та зменшення ризиків ведення бізнесу, біопаливні пальники та теплогенератори дозволяють використовувати різні види палива без додаткових переналаштувань та доопрацювань, що дозволяє бізнесу не залежати від постачальників того чи іншого виду палива чи енергії та їх монопольного положення на ринку.

- утилізація відходів виробництва (зернопереробки, олійно-жирових комбинатів, спиртової галузі, деревообробки). Сучасні біопаливні пальники та теплогенератори працюють з високою ефективністю, паливо в таких системах практично повністю переробляється на екологічно безпечні матеріали які не потребують додаткової переробки для безпечної утилізації. Вихреві пальники ТЕФФ спалюють біопаливо в вихревому потоці повітря (запатентована технологія ТЕФФ), що дозволяє практично повністю використати всю наявну енергію палива і передати цю енергію для подальшого використання в виробничих процесах (сушарки, котли, гаряче повітря 100-1200 градусів)

   В період енергетичної кризи, коли ціни та умови поставки газу є досить нестабільними, використання біопаливних теплогенераторів та пальників ТЕФФ є дуже доречним. Саме тому багато великих промислових комплексів, які мають великі опалювальні площі, переходять на технології використання біопалива розроблені компанією ТЕФФ. Тим більше, що значна кількість котлів здатна працювати на пальниках які використовують матеріали, що мають дуже малу ціну: лушпиння і стебла соняшнику, гречане лушпиння, тирса, солома. Особливо цей варіант актуальний для сільськогосподарських підприємств, оскільки дає можливість з користю переробляти відходи.

   Ще один плюс, який дає спалювання біомаси, - висока тепловіддача. Її енергетичний вихід нічим не поступається вугільному - 75%. А обходиться таке паливо значно дешевше. Зрозуміло, багато що залежить від обраного матеріалу: наприклад, солома є досить непростим в спалюванні паливом, проте якщо створити їй правильні умови горіння, то можна домогтися досить високого ККД. Також важлива грамотна підготовка біопалива для котла, а саме - видалення з нього води. Крім того, багато що залежить від характеристик і можливостей обраної установки.

Види твердопаливних теплогенераторів ТЕФФ

     Теплогенератори ТЕФФ на твердому біопаливі мають широке застосування в різних галузях виробництва, найчастіше теплогенератори ТЕФФ використовуються для сушки різноманітних матеріалів та агрокультур. Теплогенератори ТЕФФ подають тепловий агент заданої температури та обсягу (гаряче повітря або димові гази) в сушарки будь якого призначення, конструкції та потужності.

  Теплогенератори ТЕФФ можуть використовувати колосникові та вихреві пальники на біопаливі, різноманітні теплообмінники та іскрогасники, системи очистки димових газів та системи пневмо-імпульсної очистки теплообмінників від золи. 

  Системи прийому, зберігання та подачі біопалива теплогенераторів ТЕФФ дозволяють приймати біопиаливо зі складів чи різноманітного транспорту, подрібнювати біопаливо, накопичувати біопаливо на заданий час роботи теплогенератора (1-2-3 доби) і автоматизовано подавати біопаливо в пальник для цілодобової безперервної роботи теплогенератора.

Устаткування ТЕФФ - гарантія якісної та економної генерації тепла

   Компанія TEFF протягом багатьох років виробляє різні опалювальні установки високої якості. В останні роки наші розробки були сконцентровані на виробництві пальників та теплогенераторів на біопаливі, здатних давати високу тепловіддачу при мінімальних витратах.

  Ми проектуємо і виробляємо твердопаливні теплогенератори для малих агровиробництв та великих промислових комплексів, що відрізняються:

- високою ефективністю, обладнання ТЕФФ дозволяє отримати суттєвий економічний ефект, в стислі терміни повернути інвестиції і значно зменшити виробничі витрати.
- високою потужністю, теплогенератори ТЕФФ мають широку лінійку моделей від 1МВт до 40МВт і більше.
- багатопаливністю, в якості палива викоритовуються зерновідходи, лузга соняшника, відходи деревообробки та лісозаготовки, відходи масло-жирової та спиртової промисловості.
- високою ступінню автоматизації, яка дозволяють автоматично керувати потужністю теплогенераторів ТЕФФ від 40 до 100% номінальної потужності без втрати ефективності теплогенератора і підтримувати задані показники та обсяги подачі теплового агенту, без втручання операторів та обслуговуючого персоналу.
- простотою налаштування та економічністю.

   Продукція ТЕФФ добре себе зарекомендувала на ринку промислового енергетичного обладнання в Україні і за кордоном, що дозволило компанії ТЕФФ стати лідером продажів промислового біопаливного енергетичного обладнання в Україні. За останні роки компанія ТЕФФ реалізувала більше 70 великих проектів з використанням своїх пальників та теплогенераторів в Україні та за кордоном.

   Теплогенератори на твердому біопаливі виробництва ТЕФФ - це найбільш досконале рішення у питаннях економічності, продуктивності та ефективності спалювання біопалива. Продукція компанії ТЕФФ це високотехнологічна, повністю автоматизована і проста в експлуатації техніка вітчизняного виробництва, яка нічим не поступається найкращим імпортним аналогам і в багатьох аспектах є передовою технікою, яка не має аналогів.

Твердопаливні котли від TEFF

Сушарка для зерна від TEFF

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)