Твердопаливні котли від TEFF

Ще не так давно багато промислових підприємств активно переходили на газове опалення, вважаючи його найбільш вигідним. Хто ж міг знати, що ситуація настільки сильно зміниться буквально за якихось 3-5 років, і ось на сьогоднішній день опалювальні установки на газових пальниках обходяться їх власникам занадто дорого. Крім того, існує перманентна небезпека того, що в якийсь момент газ просто зникне, оскільки природні ресурси - не безмежні. Спостерігаючи ці тенденції, багато хто замислюється про енергозаміщення природного газу іншими джерелами палива. Тому сьогодні твердопаливні котли активно встановлюються на багатьох підприємствах.

На сьогоднішній день y споживача є можливість підібрати будь-який варіант котла. В основному їх розрізняють за типом пальників: існують циклонні та вихрові пальники. Також вони можуть відрізнятися за способом керування. У сучасних промислових твердопаливних установках повністю автоматизована система налаштувань, що робить їх надзвичайно зручними. Також котли можуть відрізнятися між собою за типом палива, що використовується. Найбільш популярні сьогодні моделі, що працюють за рахунок спалювання біомаси. З їх допомогою можна отримати максимум користі від матеріалів, що вважаються відходами: лушпиння, тирса, тріска, стебла рослин і т.п.

Сфера застосування твердопаливних котлів на біомасі

Для промисловості подібні установки - просто знахідка. Вони можуть опалювати великі площі c високим ККД і мінімальним витратою. Справа в тому, що біомаса формується в спеціальні бруски, тому спалюється досить повільно, забезпечуючи вражаючу тепловіддачу. Тому встановлювати твердопаливні котли раціонально на великих промислових підприємствах, що займають великі приміщення. Також таке обладнання активно використовується для котелень, де теж вже відбувається поступове заміщення природного газу альтернативними джерелами. І нарешті, ідеальним варіантом вони стануть для сільського господарства. Тут відкриваються просто безмежні можливості, оскільки нестачі в біомасі сільгосппідприємства не відчувають. Тому вони можуть опалювати свої приміщення, взагалі не витрачаючись на сировину.

Вигоди від застосування твердопаливних котлів

Ті, хто перейшов на твердопаливні котли, вже змогли оцінити їх переваги. І найголовніша з них - це економія витрат на опалення. Ще однією беззаперечною перевагою цих опалювальних систем є їх висока продуктивність. З їх допомогою можна опалювати величезні приміщення, при цьому управління котлом є досить зручним за рахунок своєї автоматизації. І нарешті, використання поновлюваних вуглеводнів в якості джерела енергії - це технологія майбутнього. Таке опалення є екологічним і до того ж не спустошує природних ресурсів. Тому даний спосіб опалення має широкі перспективи розвитку, і ви можете стати першим, хто почне його використовувати!

Компанія ТЕФФ спеціалізується на виробництві різного опалювального обладнання, що працює за рахунок спалювання біомаси. Ми постійно вдосконалюємо свою продукцію, прагнучи отримати максимальну тепловіддачу при мінімальній витраті палива. Наші установки широко використовуються на багатьох промислових підприємствах і працюють там без нарікань, якісно опалюючи приміщення. Ми допомагаємо своїм клієнтам підібрати потрібну опалювальну установку в залежності від потреб, здійснюємо її продаж, обслуговування і ремонт в разі необхідності.

Електрика і автоматизація від TEFF

Твердопаливні теплогенератори від TEFF

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)