Твердопаливні пальники від TEFF

В останні роки багато промислових підприємств були змушені переглянути свій підхід до процесу опалення приміщень. З метою економії коштів розглядаються різні способи його оптимізації. Пов'язано це з істотним подорожчанням газу і електрики, які до недавнього часу широко використовувалися для опалення багатьох виробничих приміщень. Сьогодні ж багато хто переходить на тверде дрібнофракційне паливо, але не на звичне вугілля, а на так звану біомасу: лушпиння соняшнику, гречану лузгу, стебла рослин, деревні тріски і тирсу. Ці матеріали є відходами багатьох сільськогосподарських виробництв, тому мають найнижчу собівартість.

Однак щоб отримати можливість використовувати біомасу з опалювальною метою, потрібне спеціальне обладнання. Можна придбати готову установку, призначену для цього. Але такий варіант є досить дорогим і він підходить переважно для тих підприємств, які організовують опалювальний процес «з нуля». Якщо ж у вас вже встановлені котли, що працюють на газі, дизельному паливі, вугіллі або мазуті, то немає сенсу купувати нові. Цілком достатньо адаптувати під біотопливо те обладнання, що у вас є. Таким чином можна навіть котельні модернізувати. Для цього застосовуються спеціальні твердопаливні пальники.

Підбір пальників здійснюється відповідно до особливостей котла і опалювальних площ. За типом горіння їх підрозділяють на вихрові і циклонні. Вихрові пальники ефективно спалюють дрібні частинки палива в підвішеному потоці, а ті, що більші, допалюють в спеціальній камері. Циклонні твердопаливні пальники працюють за рахунок утримування частинок палива в камері згоряння циклонним потоком. За розташуванням пальники можуть бути вертикальними або горизонтальними. Також у них може відрізнятися потужність і ККД.

Ефективність перерахованих пальників надзвичайно висока. Вони можуть спалювати досить дрібне неліквідне паливо з високим енергетичним виходом. Тому ті підприємства, які переходять на цей спосіб опалення, відзначають значну економію грошових витрат на паливо. При цьому на температурі опалювальних приміщень це ніяк не відбивається. Шляхом спалювання біомаси можна домогтися максимального енергетичного виходу при досить незначних витрат на паливо. Особливо вигідно це сільськогосподарським підприємствам, які мають ці види палива в якості відходів.

Якщо вам необхідно модернізувати опалювальні котли під альтернативне паливо, то допоможе вам в цьому компанія ТЕФФ. Ми зробимо всі необхідні виміри і розрахуємо, які саме твердопаливні пальники вам необхідні. Вони будуть виготовлені в короткі терміни спеціально під ваші потреби, з урахуванням всіх особливостей. Продукція компанії TEFF користується високою репутацією на ринку опалювального обладнання. Наші пальники дозволяють досягти максимальної економії палива, якісно обігріваючи приміщення. А їх вартість э досить демократичною.

Сушарка для зерна від TEFF

Вихрові топки від TEFF

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)