Теплоенергетика. Вихрові, циклонні пальники, сушарки на біомасі

Місія компанії TEFF - збереження природних ресурсів планети заміщенням традиційних вуглеводнів поновлюваними.

Ефективне використання поновлюваних вуглеводнів в рази економить витрати в порівнянні з природним газом, коксохімічним і пічним паливом, вугіллям, продукцією нафтової галузі. Технології переходу на альтернативний вид палива дозволять отримати ту ж саму кількість тепла з економією вкладених коштів до 10 разів.

На даний момент компанія ТЕФФ виробляє кілька видів обладнання, яке працює на нетрадиційних видах палива, і є лідером даного виробництва на внутрішньому ринку країни.

ТОВ ТЕФФ виробляє пальники двох типів:

  1. Пальник циклонний автоматизований ПЦ (а) -1000, який забезпечує високоефективне спалювання твердого низькосортного дрібнофракційного палива. Номінальна потужність становить від 500 до 1000 кВт. В якості палива можуть бути використані відходи різних видів сільськогосподарських культур (лушпиння соняшника, рису, гречки та ін.).
  2. Пальник вихровий автоматизований ПВ (а) -3500 здійснює спалювання твердого низькосортного дрібнофракційного палива за рахунок застосування комбінованого способу спалювання (на колосниках і в вихорі). Номінальна потужність - від 1000 до 6000 кВт. В якості палива використовуються як відходи сільськогосподарських культур, так і гранульоване паливо (деревні та інші пелети), відходи деревообробки (тирса, стружка).

Основна сфера застосування даних пальників - комплектування теплового обладнання, яке використовує теплову енергію продуктів згоряння органічного палива (парові і водогрійні котли, повітряні теплові генератори, сушарки та інше).

Так само, компанія ТЕФФ виробляє і реалізує тепловий генератор на альтернативному паливі ТГГВТ. Він комплектується вихровим автоматизованим пальником ПВ (а) -3500, що працює на твердому паливі, з номінальною тепловою потужністю від 3500 до 6000 кВт, яка забезпечує високоефективне спалювання низькосортного дрібнофракційного палива (відходи сільськогосподарських культур, гранульоване паливо, відходи деревообробки). Призначення теплогенераторів - теплозабезпечення (газо-повітряна суміш) процесів сушіння в різних видах сушарок.

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)