Технології заміщення газу від TEFF

В останні роки економія газу стала досить актуальним питанням для багатьох категорій споживачів. Продиктована дана тенденція стрімким зростанням цін на цей енергетичний ресурс, а також їх нестабільністю. У підсумку багато підприємців, а також власників приватних будинків, вирішуючи питання опалення приміщень, схиляються до того, щоб відмовитися від газу взагалі. Тут перед ними відкриваються різні варіанти. Найбільш поширені: електрика і тверде паливо. Перший варіант відразу ж можна відкинути через занадто високу ціну. Що ж стосується твердого палива, то потенціал цього джерела енергії досить широкий і гідний більш детального розгляду.

Розглядаючи технології заміщення газу, варто звернути увагу на популярні сьогодні котли, що працюють на біомасі. Під біомасою в даному випадку мається на увазі лушпиння гречки і соняшнику, стебла рослин, солома, тирса, стружка, труха і інші матеріали, що підлягають утилізації. І тут нескладно помітити подвійну вигоду, особливо для сільськогосподарських підприємств, де выдходами є як раз ці продукти. Таким чином вони отримують можливість вигідно переробити дані матеріали, отримавши від них максимум користі і значно скоротивши витрати на опалення.

Багато хто заперечить, що біомаса не дає такої тепловіддачі, як природний газ. У певних випадках це дійсно так. Але при правильній підготовці палива і використанні сучасного опалювального обладнання, ККД згоряння біомаси можна істотно збільшити. Компанія ТЕФФ виробляє твердопаливні теплогенератори, здатні при мінімальних витратах дати високий енергетичний вихід. Наша компанія давно займається питаннями розробки енергозберігаючих технологій і значно досягла успіху в цій галузі. Тому використання нашої продукції для опалення приміщень несе в собі безліч переваг.

Переваги технологій заміщення газу від ТЕФФ

Головне концепцією винайденої нами технології заміщення газу є використання відновлюваних вуглеводнів з опалювальною метою. І тут для споживача відкривається чимало плюсів. Перший і найголовніший - економічність. Таку сировину, як лушпиння соняшнику або гречки, тирса, тріска та інші відходи, як правило, обходяться дуже дешево. Особливо якщо порівнювати їх з традиційними вуглеводнями. Саме в цьому і полягає головна економічна доцільність їх використання.

Другий плюс - високий ККД. При правильній підготовці сировини спалювання біомаси може дати такий же енергетичний вихід, як спалювання вугілля. Під підготовкою мається на увазі виготовлення спресованих брикетів з дрібнофракційного палива, яке згодом завантажується в спеціальний відсік котла. Період згоряння залежить від технологічних особливостей обладнання, він може варіюватися для різних моделей. В цілому ж, на сьогоднішній день винайдені твердопаливні котли, які можуть досить економно переробляти завантажене в них паливо, звільняючи користувача від необхідності частого завантаження.

Не варто забувати і про таку важливу перевагу, як екологічність. Використання відновлюваних вуглеводнів дозволяє зберегти такі природні енергоресурси, як газ і вугілля, запобігти проблемі енергетичної кризи. Крім того, при згорянні ці природні матеріали не виділяють шкідливих речовин, а використання сучасних твердопаливних теплогенераторів дозволяє звести вихлопи до мінімуму.

Вигідне заміщення газу від ТЕФФ

Важливим і перспективним напрямком компанії TEFF є розробка нових систем опалення, які дають споживачам можливість відкрити для себе ефективні технології заміщення газу. Ми проектуємо і виробляємо висококласне обладнання, яке має високу продуктивність і відрізняється малою витратою палива. Наша продукція надійна і довговічна, в цьому вже встигли переконатися багато постійних клієнтів. Звертайтеся до нас - і ми допоможемо підібрати саме те обладнання для опалення, яке підходить для вашого приміщення.

Калькулятор розрахунку ефективності

Економія газу: пальники на біомасі від ТЕФФ

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)