Сушарний комплекс для зерна від TEFF. Теплогенератори на альтернативному паливі.

Пальники виробництва ТЕФФ можуть використовуватися для переобладнання газових, мазутних и твердопаливних котлів під використання альтернативного палива. Компанія ТЕФФ робить и реалізує тепловий генератор ТГГВТ, призначенний для роботи в сушарках для зерна, в сушарках на біомасі.

Тепловий генератор на альтернативному паливі комплектується вихровим автоматизованоим пальником ПВ (а)-3500, що працює на біопаліві та забезпечує високоефективний процес спалювання біомаси (відходи сільськогосподарських культур, гранульоване паливо, відходи деревообробки). Призначення теплогенераторів - це теплозабезпечення (газо-повітряна суміш) процесів сушіння в різних видах сушарок для зерна.

Теплогенератор ТГГВТ створений для використання у зерноочищувальному комплексі, в зерносушарках шахтного типу і т.п. Використання пальніків ПВ (а) - 3500, что спалюють для отримання тепла поновлювані вуглеводні, дозволяє істотно скоротити кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Ефективне використання поновлюваних вуглеводнів дозволяє у декілька разів економити витрати порівняно з природним газом, коксохімічнім и пічнім паливом, вугіллям, продукцією нафтової галузі. Технології переходу на альтернативний вид палива дозволяти отримати ту ж кількість тепла з економією вкладення коштів до 10 разів.

Котли на альтернативному паливі від TEFF

Реконструкція котельні: переваги

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)