Сушарка для зерна від TEFF

У великих агропромислових комплексах часто виникає необхідність підготовки зерна для подальшого зберігання та використання. З цією метою там встановлені спеціальні сушарки. У більшості випадків працюють вони за рахунок таких видів палива, як газ, мазут, дизель, вугілля. Але на сьогоднішній день це надзвичайно не економічно. Компанія TEFF пропонує принципово новий підхід. Ми можемо модернізувати ваше обладнання таким чином, щоб сушарка для зерна працювала за рахунок спалювання біомаси. Це дозволить значно оптимізувати витрати на паливо і раціонально використовувати відходи виробництва.

Справа в тому, що в багатьох сільгосппідприємствах виникає питання, куди подіти відпрацьовану сировину та напівпродукти (це деревна тирса і стружка, зернове лушпиння, стебла рослин і т.д). Відповідь проста - потрібно отримати від них максимальну користь. Доведено, що спалювання біомаси нічим не поступається спалюванню вугілля, особливо при грамотній організації процесу. Так чому б не скористатися тим, що є у надвеликій кількості? Це неймовірно ефективно і вигідно, в чому вже встигли переконатися багато наших клієнтів.

Багатьох цікавить, як це працює. Якщо ви тільки плануєте купити сушарку для зерна, то є сенс придбати вже готове обладнання, що працює за рахунок біомаси. Якщо ж у вас вже є сушарка для зерна, яка працює за рахунок природного газу, то її можна модернізувати. Робиться це за допомогою заміни газового пальника на вихрову топку. Ці топки розроблені спеціально з урахуванням особливостей палива, яке в них будуть завантажувати. Як правило, вони розраховані на дрібнофракційние паливо, проте розміри частинок можуть відрізнятися. Принцип роботи цих пальників полягає в максимально ефективному спалюванні всіх частинок завантаженого палива.

Ця технологія підходить не тільки для зернових сушарок, а й для багатьох іншого теплового устаткування, що використовує енергію продуктів згоряння. Це можуть бути, наприклад, тепловий генератор чи твердопаливні котли. Це ідеальний варіант для тих підприємців, які замислюються над тим, як позбавитися газової залежності. Використовуючи біопаливо, яке є доступним у вашому районі або є відходом роботи вашого підприємства, можна досягти значної економії. Адже собівартість в цьому випадку дуже мала, а ефективність надзвичайно висока.

Якщо ви зацікавлені в економії паливних витрат, компанія ТЕФФ готова допомогти вам в цьому питанні. Ми зробимо необхідні заміри та розрахунки, з'ясуємо, який пальник потрібен для вашої сушарка для зерна, а потім виготовимо сушарку за індивідуальними параметрами. В результаті ви отримаєте висококласне обладнання, що здатне давати вагомий енергетичний вихід з мінімальними витратами. Ваші витрати на паливо скоротяться приблизно вдесятеро. При цьому модернізація зерносушильної установки обійдеться порівняно недорого.

Твердопаливні теплогенератори від TEFF

Твердопаливні пальники від TEFF

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)