Реконструкція котельні: переваги

Переходимо з газу на біопаливо

На сьогоднішній день в Україні найбільше поширені газові котельні. Але отримане з їх допомогою тепло обходиться споживачам надто дорого через високі ціни на газ. Тож не дивно, що споживачі все частіше шукають можливості використовувати різноманітні технології заміщення газу.

Одним з можливих шляхів вирішення проблеми є перехід на біопаливо, вартість якого - значно нижче газу. У той же час багатьох лякає думка про те, що при переході з газу на інші джерела тепла потрібно повністю міняти все обладнання, а це означає солідні витрати. Найчастіше саме з цієї причини підприємства і приватні підприємці не зважуються на зміни і продовжують витрачати гроші на дорогий газ.

Насправді ж в більшості випадків для переходу на біоенергетику досить провести реконструкцію котельні, перевівши її з одного виду палива на інший. Компанія TEFF успішно виконує подібні роботи на протязі декількох років. Фахівці спроектували і впровадили технології спалювання біопалива більш ніж на 40 підприємствах по всій Україні.

Реконструкція котельні: важливі аспекти

Перед тим, як почати модернізацію котельні, ТЕФФ проводить ретельний моніторинг ресурсів в даному регіоні. Тобто експерти з'ясовують, які види біомаси доступні в цій місцевості і можуть бути використані для котельні. Потім, при реконструкції котла, ці дані обов'язково враховуються. Чим ближче знаходиться джерело біомаси і чим простіше її доставляти до місця спалювання, тим вигідніше буде цей вид біопалива.

Однак компанія ТЕФФ завжди намагається провести модернізацію котельні таким чином, щоб згодом замовник міг використовувати кілька видів біомаси. Використання одного виду палива є  недоцільним і навіть ризикованим: сьогодні воно може бути в наявності, а завтра поставки можуть різко скоротитися. Твердопаливні котли від компанії TEFF розраховані на спалювання 4-5 видів біомаси. Наприклад, солому зернових культур, лузгу соняшника та очерет. Перехід з одного палива на інше не буде проблемою. При реконструкції котельні буде встановлено обладнання, яке автоматично керує процесом. Це вкрай важливо з урахуванням того, що різні види біомаси мають різні фракції, а значить, і технології спалювання тут потрібно використовувати різні.

Незважаючи на всі ці технічні нюанси, подібна реконструкція котельні буде вигіднішою, ніж установка абсолютно нового обладнання. А значить, всі вкладені кошти виправдають себев найкоротші терміни.

Сушарний комплекс для зерна від TEFF. Теплогенератори на альтернативному паливі.

Інактиватор горіння від TEFF

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)