Продукція від TEFF

Технології ефективності, запропоновані компанією ТЕФФ, дають можливість в рази економити витрати на енергетичну складову в собівартості продукції (у порявнянні з природним газом, коксохімічним та пічним паливом, вугіллям, продукцією нафтової галузі).

Розробки TEFF базуються на фізико-хімічних основах спалювання твердих вуглеводів з використанням власних інновацій та багаторічного досвіду експлуатації пальників.

ТЕФФ виробляє модельний ряд пальників тепловою потужністю від 1,5 до 15 МВт, які працюють з використанням лушпиння соняшника, деревини, соломи, сепараційних відходів та гранул похідних з цих продуктів. Твердопаливні пальники використовуються як пристрій генерації теплової енергії до парових та водогрійних котлів, теплогенераторів для сушарних комплексів відповідної потужності.

Компанія ТЕФФ враховує особливості та поточну ситуацію Замовника, проектує нову технологію процесу, розраховує економічний ефект від переходу на застосування нової технології, безпосередньо виробляє обладнання з повною автоматизацією технологічного процесу.

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)