Переваги дрібнофракційного палива

З розвитком нових технологій процес опалення приміщень в значній мірі оптимізується. Тому в сучасні твердопаливні теплогенератори завантажується паливо в уже підготовленому вигляді. Називають його дрібнофракційних. Це можуть бути різні продукти переробки: тирса, тріски, лушпиння, зерна, солома і багато іншого. Як правило, дрібнофракційне паливо випускають у вигляді брикетів, в яких вихідний матеріал знаходиться у спресованому стані. Це дозволяє отримати більш однорідний склад і домогтися високої тепловіддачі.

Призначення дрібнофракційних палива

Використовувати цей вид палива почали не так давно, прагнучи до економії енергоресурсів і витрат на опалення в цілому. Крім того, на багатьох підприємствах сільськогосподарського сектора накопичується досить багато біомаси: гречаного та соняшникової лушпиння, стебел, соломи, тріски, тирси. Всі ці матеріали доводиться утилізувати, але ж можна зробити їх сировиною для опалювальних приладів. Тим більше, що сучасні твердопаливні котли здатні спалювати біомасу з високим ККД. Біомаса у вигляді брикетів завантажується в спеціальний відсік опалювального пристрою і переробляється там протягом певного часу. Інтервал цього часу може варіюватися в залежності від технічних характеристик котла або властивостей палива.

Переваги дрібнофракційних палива

Перш за все варто відзначити, що дрібнофракційне паливо - надзвичайно економний варіант. Воно дешевше вугілля, дров та інших крупнофракційних матеріалів. Низька собівартість дозволяє зробити витрати на опалювальний процес мінімальними. Саме тому на нього переходять не тільки власники приватних будинків, але і різні підприємства, промислові комплекси. Особливо актуальним це питання стало зараз, коли значсно зросла ціна на звичні енергоресурси. Економія газу сьогодні є однією з найбільш злободенних проблем, тому всі шукають альтернативні джерела енергії.

Ще однією перевагою є екологічність дрібнофракційного палива. Природні матеріали при спалюванні не виділяють токсичних смол і інших шкідливих речовин. Тим більше, що сучасні теплогенератори на твердому паливі зводять викиди до мінімуму.

І нарешті, третій важливий плюс дрібнофракційних палива - висока тепловіддача. Якщо матеріали підготовлені грамотно, то ККД їх горіння буде надзвичайно високим. Якісно виготовлені брикети з енергетичного виходу нічим не поступаються вугіллю, а за вартістю обходяться в рази дешевше.

Всі ці аргументи досить красномовні, щоб перейти з традиційних вуглеводнів на поновлювані. Це допоможе не тільки оптимізувати витрати на опалення, але й зберегти природні ресурси.

Економія витрат на опалення з ТЕФФ

Компанія TEFF давно і успішно працює над ідеєю оптимізації опалення. Наші інженери розробили різні моделі котлів на твердому паливі, які здатні переробляти біомасу з високою тепловіддачею. Саме тому нашими клієнтами є переважно великі підприємства і промислові комплекси, які прагнуть зменшити свою енергозалежність від традиційних джерел. Переходячи на альтернативне паливо і користуючись нашими теплогенераторами, вони не тільки істотно скорочують витрати на опалення, а й отримують можливість підтримувати комфортну температуру в усіх приміщеннях при мінімальних витратах і відсутності шкоди для екології.

Вихрові топки від TEFF

Електрика і автоматизація

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)