Котли на альтернативному паливі від TEFF

Використання котлів, призначених для спалювання природного газу, мазуту, дизельного палива, вугілля, в якості котлів для спалювання біопаліва є можливим лише после певної модернізації.

Модернізація котлів проводиться шляхом заміни встановлених у котлах пальників на пальники, що створені спеціально для спалювання альтернативного палива - біомаси. Найбільш актуальним, на сьогоднішній день, в Україні є альтернативне паливо у вигляді відходів деревообробної та сільськогосподарської промисловості. Котли, вироблені компанією ТЕФФ, працюють саме на біопаливі.

Якщо перед вами стоїть вибір, які саме котли використовувати або як замінити ваше обладнання на котли, що працюють на біопаливі, або якщо ви не знаєте, як правильно зробити перехід і з чого почати, то фахівці компанії TEFF проконсультують вас. Вони розкажуть, як правильно перевести роботу вашого газового обладнання на органічне паливо.

Пропонуємо вам подивитися відео, де показані наші об'єкти та обладнання, встановлені фахівцями компанії.

Для найбільш якісного и економічного використання альтернативного палива компанія ТЕФФ розроб декілька відів пальніків на альтернативному паливі:

- Циклонні пальники ПЦ (а) -1000 потужністю від 350 кВт до 1000 кВт розраховані на використання в котлах опалювального циклу.

- Вихрові пальники ПВ (а) - 3500 потужністю від 1000 кВт до 8000 кВт розраховані як для використання в котлах опалювального циклу, так і для виробництва тепла з технологічною метою.

Пальники доступні у вертикальному та горизонтальному варіанті, що дозволяє в кожному конкретному випадку переводити котли на альтернативне паливо з мінімальнімі витратами, забезпечуючи максимальну ефективність модернізованого обладнання.

Таким чином, більшість існуючих парових котлів потужністю до 10 МВт, можуть бути модернізовані з використанням циклонних та вихрових пальників, які розробляються і серійно випускаються компанією ТЕФФ. Спалювання біомаси в таких котлах є повністю автоматизованим.

Економія газу: пальники на біомасі від ТЕФФ

Сушарний комплекс для зерна від TEFF. Теплогенератори на альтернативному паливі.

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)