ЕЛЕКТРИКА І АВТОМАТИЗАЦІЯ

ВИГОТОВЛЕННЯ ЩИТІВ

Щит автоматики - незамінний елемент сучасних систем автоматизації технологічних процесів. Для повноцінної автоматизації виробничих процесів і організації систем життєзабезпечення, безпеки і комфорту найефективніше використовувати щит керування (якщо необхідне ручне регулювання параметрів роботи) або щит автоматики (якщо виконання більшості функцій покладено на запрограмовані мікроконтролери).

Шафа (щит) керування, як і шафа (щит) автоматики призначений для здійснення збору даних, керування технологічним обладнанням, диспетчеризації. Встановлення щитів необхідне для регулювання продуктивності і забезпечення ефективного захисту від виникнення аварійних ситуацій, причиною яких можуть бути перевантаження, ураження електричним струмом чи певні відхилення в процесі роботи. Виробництво щитів керування виконується з урахуванням конфігурації інженерних систем, якими вони керують. Виробництво шаф керування передбачає, зокрема, й зручність їх використання.

КВП І АВТОМАТИКА

Сучасну промисловість важко уявити без засобів автоматики, систем контролю і обліку. Контрольно-вимірювальні прилади (КВП) і автоматика стежать за працездатністю обладнання, регулюють витрати споживаних ресурсів, ведуть журнали змін характеристик, виконують автоматичне обслуговування обладнання. Повний перелік дій, які виконуються автоматично, залежить від конкретних вимог технічного завдання.

Наша компанія займається проектуванням, виготовленням та монтажем електричних систем, систем автоматизації управління виробничими процесами і процесами горіння, теплообміну з метою ефективного використання ресурсів. У даній області ми маємо великий досвід і широку спеціалізацію:

 • проектування систем автоматизації і енергопостачання виробництв будь-якої складності;
 • монтаж електрообладнання, засобів вимірювальної техніки, кабельних трас, систем АСКТП (автоматичні системи керування технологічним процесом);
 • шеф-монтаж обладнання в рамках прийнятої технології;
 • розробка технічного завдання на проектування нового електрообладнання;
 • розробка електричних схем систем керування і автоматизації;
 • розробка креслень конструкцій шаф і пультів управління;
 • розробка та налагодження програмного забезпечення для будь-яких програмованих контролерів, операторських терміналів, систем АСКТП і т.п.;
 • виготовлення панелей, щитів і пультів для систем управління і енергопостачання;
 • налаштування роботи обладнання на підприємстві замовника;
 • навчання персоналу замовника, здача обладнання в експлуатацію;
 • гарантійне і післягарантійне обслуговування наших систем управління.

Переваги дрібнофракційного палива

Твердопаливні котли від TEFF

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)