Економія газу: пальники на біомасі від ТЕФФ

Вирішення питань, пов'язаних з економією газу, це один з головних напрямів діяльності компанії ТЕФФ вже багато років. Ми пропонуємо економити газ шляхом его заміщення альтернативними видами палива, зокрема - поновлюваними вуглеводнями: тріска, тирса, лушпиння соняшнику, гречки, подрібнені стебла соняшника, солома тощо, тобто все те, що сьогодні називають біомасою.

Розроблене компанією TEFF обладнання розраховане на спалювання біомаси. Використання цього обладнання перетворює звичайні газові, мазутні, твердопаливні котли - в котли на альтернативному паливі. Досить замінити в котлі газовий або мазутний пальник на пальник на біомасі - і тоді газовий або мазутний котел може експлуатуватися як котел на біомасі. Тобто він стає набагато економічнішим та екологічно чистим, ніж його попередники.

Використання обладнання компании ТЕФФ дозволяє не тілько відійти від використання дорогого та нерентабельного природного газу, а й економити ті альтернативні види палива, що використовуються (порівняно з попередніми способами спалювання в твердопаливних котлах). Використання пальників на біомасі так само істотно зніжує кількість шкідливих викідів в атмосферу.

Для багатьох виробників сільгосппродукції переведення котлів на альтернативне паливо дозволяє, крім економії коштів на придбання природного газу, економити ті кошти, які раніше витрачалися на зберігання та утілізацію відходів сільгоспвиробництва. Багато підприємців, у якіх в результаті їх виробничої діяльності накопичувалися великі запаси поновлюваніх вуглеводнів, тепер отримують додаткове джерело доходу від продажу альтернативного палива.

Технології заміщення газу від TEFF

Котли на альтернативному паливі від TEFF

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)