Технологічний консалтинг

Технологічний консалтинг включає в себе розробку методичних рішень, які дозволять оптимізувати діяльність технічних підрозділів компаній на основі наявного досвіду, технологічних напрацювань наших фахівців. Послуга технологічного консалтингу спрямована на проектування технологій реалізації бізнес-процесів і вимог клієнта засобами продуктів компанії TEFF. Сервіс технологічного консалтингу дозволяє оптимізувати витрати і створити базу для збільшення доходів за рахунок оптимального використання технологій обладнання ТЕФФ і проектування ефективних автоматизованих технологічних процесів у зазначені терміни.

При роботі з клієнтами ми виробляємо повний цикл - від аналізу існуючого способу отримання енергії до повного встановлення та введення в експлуатацію обладнання. При цьому ми враховуємо особливості та технічні нюанси замовлення, проектуємо нову технологію процесу, розраховуємо економічний ефект від заміни на нову технологію, безпосередньо здійснюємо виробництво обладнання, автоматизацію процесу, монтаж (шефмонтаж), проводимо налаштування. Так само нами проводиться розробка технологічних інструкцій для персоналу. Таким чином ми здаємо замовнику розроблену технологію в готовому вигляді і відповідаємо за розраховані показники ефективності в натуральних величинах.

Наша спеціалізація:

  • Проектування ТХ (технологічна частина робочого проекту) маслопресових виробництв і енергетичних комплексів.
  • Монтаж виробничого обладнання.
  • Шеф-монтаж обладнання в рамках прийнятої технології.
  • Запуск виробництва, з виходом на оптимальні показники в рамках потреб замовника і можливостей обраного технологічного обладнання.
  • Управління олійнопресовим виробництвом.
  • Підготовка інструкцій щодо виконання технологічних операцій і регламентних процедур в рамках цільових технологічних процесів. Навчання персоналу експлуатації технологічного обладнання здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту запуску.
  • Проектування, монтаж, налагодження електропостачання та автоматизації систем управління виробництвом.
  • Проектування і виробництво енергетичних установок потужністю від 0,5 до 10 МВт працюють на альтернативних видах палива (лузга соняшника, гречки, рису; солома, сепараційні відходи елеваторів, деревина тощо) з метою використання теплової енергії в котельних, сушарках, при опаленні.
  • Проектування і монтаж енергогенеруючого обладнання і ділянок (парові котельні, твердопаливні теплогенераторисушарки і т.д.) у виробничій та соціальній сферах.
  • Представлення інтересів Замовника в роботі з проектними компаніями, виробниками технологічного обладнання та підрядними організаціями.

В умовах динамічного розвитку ринку однією з основних задач менеджерів є ефективне управління бізнес-процесами і ресурсами, що створює конкурентні переваги як базу для успішного розвитку бізнесу в довгостроковій перспективі. Дослідження і аналіз існуючої дійсності - основа в прийнятті ефективних управлінських рішень. Компанією «ТЕФФ» створені інструменти вимірювань і технології ефективного використання ресурсів на основі наукових досліджень, наполегливої ​​праці розробників і досвіду повсякденної експлуатації діючих об'єктів.

Основною метою є економія ресурсів наших партнерів і замовників. Ми пропонуємо два основних принципи економії витрат на використання роботи підприємства: економія газу, вугілля та рідкого палива (або повний відхід від цих ресурсів), а також утилізація відходів власного виробництва. Економії ми досягаємо системною роботою фахівців замовника і ТОВ «ТЕФФ», в розробці оптимальних техніко-технологічних рішень, використовуючи в першу чергу існуючі і придбані можливості і ресурси замовника.

Фахівці компанії TEFF, маючи великий досвід роботи в галузі альтернативної енергетики, підходять до питань замовників максимально повно, використовуючи всі свої знання для вирішення поставлених перед ними завдань. Основне завдання проведеного нами технологічного консалтингу полягає в аналізі, обгрунтуванні перспектив розвитку і використання науково-технічних і організаційно-економічних рішень з урахуванням конкретних завдань і проблем клієнта.

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)