Компанія TEFF

Компанія «TEFF» працює на українському ринку вже багато років. В першу чергу ми займаємося розробкою і просуванням енергозберігаючих технологій, пов'язаних з використанням біоенергетики та економією природного газу. Для України цей напрям є надзвичайно актуальним: на даний момент держава дуже залежить від імпортних енергоносіїв, а змінити цю ситуацію можуть саме нові технології. Але в країні поки що не так багато компаній, які професійно розбираються в цьому питанні.

У цьому сенсі ТОВ «ТЕФФ» - фірма унікальна. Ми орієнтуємося не просто на продаж стандартного обладнання, а на повне обслуговування замовника з урахуванням всіх індивідуальних технічних особливостей. Це означає, що ми виробляємо весь цикл робіт - від аналізу існуючого способу отримання енергії до введення в експлуатацію нового обладнання. При цьому наші фахівці розраховують економічний ефект від заміни на нову технологію, виробляють обладнання, забезпечують його монтаж, встановлення та налагодження. Крім того, ми розробляємо технологічні інструкції для персоналу. Ми здаємо замовнику розроблену технологію в готовому вигляді і відповідаємо за розраховані показники ефективності.

На сьогоднішній день «TEFF» працює практично по всій Україні, обслуговуючи підприємства будь-якого рівня - від невеликих приватних фірм до великих заводів, комбінатів і елеваторів. Наші клієнти на своєму досвіді переконалися, що використання біомаси (солома, лузга соняшника, гречки і т.д.) як альтернативного джерела енергії є більш ефективним, ніж використання газу.

  Україна, 65013, м.Одеса, вул.Миколаївська дор.,128   E-mail: comdep@teff.com.ua  
☎   +38(067) 538-83-83, +38(050) 316-83-83, +38(067) 623-83-83 (вiддiл продажу)